25 دی 1391

6 کاری که مردان با انجام دادنشان زنان را دیوانه می کنند!

6 کاری که مردان با انجام دادنشان زنان را دیوانه می کنند!

اگر ما خانم ها به خرید می رویم و با بسته ها و کیسه هایی مملو از خرید باز می گردیم میدانیم که پول خود را صرف کاری بیهوده نکرده ایم. درحالیکه مردان پول هایشان و پول های شما را صرف خریدن بازی و وسایل فنی می کنند.

عادت اول: شنیدن گزینشی تماشای تلویزیون در حال گوش دادن به سخنان فرد دیگر پایان خوشی در بر نخواهد داشت چرا که این کار یک توهین آشکار است. آیا زنان واقعا کسل کننده هستند؟آیا شما مردان فقط از غذا و رابطه جنسی لذت می برید؟درگیر شدن در یک گفتگو یک گزینه انتخابی نیست. شما هم با ما زنان صحبتهایی دارید .آیا ما باید شما را نوازش کنیم؟لطفا با ما این کار را نکنید.
عادت دوم : ریخت و پاش کردنداستان این چیست که دوست دارید مقداری از لوازمی که در روز استفاده می کنید را در پشت سر خود باقی بگذارید و بروید؟زمانیکه ما از سرکار به خانه بازمی گردیم و نیاز داریم که کسی از ما بپرسد در طول روز چه کرده ای ما تنها می توانیم تیغ را ببینیم که زیر دوش جا مانده، بازی کرده اید ، ناهارتان را خورده اید ، بازی دیگری انجام داده اید و فیلم تماشا کرده اید. آیا شما با اینهمه ریخت و گاش راهتان را به سمت یخچال توانستید پیدا کنید؟خواهش می کنیم ریخت و پاش هایتان را قبل از اینکه ما از سر کار به خانه بازگردیم جمع کنید.

عادت شماره سه: جا گذاشتن باقیمانده آثار ریش تراشی در روی سینک
اگر شما برای پیدا کردن لوازم آرایش خود و یا برای اصلاح قدم به حمام می گذارید مطمئن هستیم که چیزهای دیگری نیز پیدا می کنید. ما خانمها هر روز صبح با این مشکل مواجهه می شویم ؛ دیدن موهای ریز که از اصلاح صورت تان به جا مانده اصلا منظره خوشایندی نیست. فقط بخاطر اینکه شما از فرایند اصلاح متنفرید باعث نمی شود که ما هر روز صبح با این منظره ناخوشایند مواجهه شویم. ن ، حداکثر 300 در 300

عادت شماره 4: آنفولانزای مردانهتوجه همسران یا مادران شان شروع به تمارض و نشان دادن بیماری به بدترین شکل خود می کنند. اگر شما آنقدر که ادعا دارید قوی هستید خودتان را بخاطر یک سرما خوردگی در چشم ما نشکنید.دوست داریم بدانیم اگر شما دچار بیماری های قاعدگی یا زایمان می شدید چه می گفتید.پس شما ستاره های خوشبختی به نام مرد هستید.

عادت شماره 5: خرج کردن تمام پول شما برای وسایل فنیاگر ما خانم ها به خرید می رویم و با بسته ها و کیسه هایی مملو از خرید باز می گردیم میدانیم که پول خود را صرف کاری بیهوده نکرده ایم.درحالیکه مردان پول هایشان و پول های شما را صرف خریدن بازی و وسایل فنی می کنند. اگر شما پول تان را صرف خرید چیزهایی می کنید که واقعا به آن نیاز دارید پس به ما اطلاع دهید که در مورد آنها احساس گناه نداشته باشیم.شما بازی های تان را می خرید ما کفش هایمان را و ما این کار را جنگ متقابل می نامیم.


عادت ناپسند شماره 6: بالا رها کردن صندلی توالت :


مشکل ما با شما در مورد صندلی توالت نیز است. می دانید که این کار باعث ایجاد سر و صدای زیادی می کند. به علاوه هیچ مردی را نمی شناسد که با همسرش این مشکل را در مورد صندلی توالت نداشته باشد.می دانیم که شما دوست دارید صندلی را بالا ببرید اما کثیف رها کردن آن مسئله دیگریست.اما شما چه مشکلی با تمیز کردن آن و گذاشتن آن به پایین دارید؟
< <
آخرین های : کاشانه
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
چگونه گل و گیاه در داخل خانه پرورش دهیم؟

چگونه گل و گیاه در داخل خانه پرورش دهیم؟

پرورش دادن گل و گیاه در داخل خانه می توانند ابعاد تازه ای به آشپزی شما داده و فرصتی برای صرفه جویی در هزینه های خانگی شما داشته باشد. برخی افراد فکر می کنند که پرورش گیاه در داخل خانه تنها برای افرادی میسر است که دارای فضای زیاد در خانه باشند اما این درست نیست. حتی اگر شما در آپارتمانی زندگی می کنید که هیچ فضای بیرونی ندارد هم می توانید گل و گیاه خود را پرورش دهید.

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

5 استفاده عجیب از سیر که تاکنون نمی دانستید!

ترکیبات فعال در سیر با اسید آراشیدونیک تعامل داشته یک اسید چرب امگا در گوست وابسته با پسوریازیس ایجاد می کند. روغن سیر می تواند مستقیما روی نواحی با دوبار استفاده در روز تاثیر بگذارد.

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

7 چیزی که مردان آرزو می کنند زنها بدانند!

کمدین معروف دین کوک فقط بامزه و جذاب نیست. او به قدری زیباست که در قلب ها نفوذ می کند و زمانیکه در یک رابطه قرار می گیرد بسرعت اغوا می شود. ما از او خواهش کردیم که به ما بگوید در ذهن مردها چه می گذرد.

طریقه  رنگ کردن تخم مرغ های نوروز با پوست پیاز

طریقه رنگ کردن تخم مرغ های نوروز با پوست پیاز

می خواهیم یک روش رنگ کردن تخم مرغ با پوست پیاز را برای شب عید آموزش دهیم که برای تزئین هم از برگ های سبزیجات مثل ریحان استفاده خواهیم کرد...

5 مدل طراحی جالب برای گل و  گیاه منزلتان

5 مدل طراحی جالب برای گل و گیاه منزلتان

طرح هایی که می بینید چیزی بیش از گلدان های معمولی است که در منزلتان می گذارید. آنها هوشمندانه، با اهداف چندگانه و واقعا غیرعادی هستند. این وسایل به منظور رشد گیاهان و حفاظت از آنها طراحی شده اند یا یک طرح غیر معمول و جذاب دارند که فورا توجه ما را به خود جلب می کند.