23 دی 1391

10 ستاره زن سینمای اکشن

10 ستاره زن سینمای اکشن

فیلمی مثل «به دردنخورها» را در نظر بگیرید که تمام ستاره های اکشن برای خلق شگفت انگیزترین فیلم اکشن کنار هم جمع شده اند البته با فرض اینکه تمام این ستاره ها زن باشند. در این متن به جای اینکه جذاب ترین زنان هالیوود را معرفی کنیم می خواهیم به بررسی بهترین بازیگران زن سینمای اکشن بپردازیم.

در این قسمت فقط متن قرار دهید. این متن در وسط صفحه قرار می گیرد
10- سارا میشل گلر
وقتی که برای فیلم «بوفی قاتل خون آشام» به دنبال بازیگر بودند، چیزی بیش از یک چهره جذاب مد نظر بود که بتواند نقش اصلی فیلم را ایفا کند. این شخص سارا میشل گلر بود. او قبل از اینکه این نقش را بگیرد در ورزش tae kwon do  کمربند قهوه ای داشت. او همچنین بوکس همراه با لگد و یوگا را در برنامه روزانه خود قرار داد.

9- علی لارتر
حتی فرم بدن و فیزیک این بازیگر برای صحنه های اکشن ساخته شده است.
8- کیت بکینسال
هیچ کس دیگری روی کره زمین نمی توانست نقش او در فیلم «جهان زیرزمینی» را بهتر از خود او بازی کند. او از میزان قابل توجهی زیبایی و بی خیالی برخوردار است که می توانید او را به خود نزدیک کرده و برای رضایت قبلی او گردن خود را تقدیمش کنید.

7- میلا جووانیچ
 چهره پوکری او برای بازی در فیلم رزیدنت اویل عالی است. چشمان او تمام این کار را برایش می کند.
6- جسیکا آلبا
«فرشته سیاه» نقطه عطف او در جهان سینمای اکشن بود.. این استعدادها زمانی که نقش زن نامرئی را در «چهار شگفت انگیز» بازی می کرد متبلور شد. 

5- اسکارلت جوهانسون
 او آنچنان در نقش بیوه سیاه خوب ظاهر شد که مجوز ورود به لیست ما را به دست آورد. حالا ما دیگر نمی توانیم برای دیدن یک فیلم اکشن دیگر از او منتظر بمانیم.
4- میشل رودریگز
میشل رودریگز را در مقابل هر ستاره اکشن مرد در هر جنگ و دعوایی قرار بدهید او جایگاه خودش را حفظ خواهد کرد. چیزی که بیشتر از همه او را جذاب می سازد این حقیقت است که او در زندگی واقعی هم به اندازه سینما دختر بدی است!

3- میشل یو
 ملکه زیبایی پیشین مالزی حالا «ملکه هنرهای رزمی» نامیده می شود. او استعدادش را در صحنه بین المللی «ببر خیزان و اژدهای پنهان» نشان داد. ما به سختی می توانیم باور کنیم که این ستاره بیش از چهل سال دارد.
2- جنیفر گارنر
توانایی های او را از سریال «الیاس» تا «بی باک» دیدیم. اودر «بی باک» با همسرش بن افلک همبازی بود.

1- آنجلینا جولی 
با توجه به تعداد زیاد فیلم های اکشنی که او بازی کرده آنجلینا برنده لیست ماست. از لاراکرافت: تومب رایدر تا سالت و Wanted< <
آخرین های : اخبار هنرمندان
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپرمانکن های ویکتوریا سکرت در مواقع عادی چگونه اند؟

سوپراستارهای ویکتوریا سکرت – یکی از مشهورترین برندهای لباس زیر و لباس خواب در دنیا- همیشه هم ورزشکار نیستند و احساس خوش اندامی نمی کنند. ورزش کردن دقیقا متضاد آن احساسی است که شما دارید انجام می دهید. اما حداقل می دانید که در شرکت خوبی دارید کار می کنید. آدریانا لیما و ارین هثرتورن دو تن از سوپرمانکن های دنیا و از فرشتگان ویکتوریا سکرت هر دو به اندام شان خیلی زیاد اهمیت می دهند و ورزش می کنند.

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

مدل های ویکتوریا سکرت رازهای زیبایی شان را فاش می کنند

همه دوست دارند آنچه که سبب زیبایی همیشگی سوپرمدل ها شده را فهمیده و محصولاتی که برای حفظ زیبایی ظاهری شان استفاده می کنند را بشناسند. شش مدل محبوب ویکتوریا سکرت , جدیدا بعضی را رازهای زیبایی خود را افشا کرده اند. آنها فرشته های بی نقصی به نظر می رسند که روی صحنه قدم می گذارند و در زیر بخشی از رازهایی که سبب شده ظاهر سوپرمدل ها را داشته باشند آورده ایم.

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

تیپ خسته کننده آنجلینا جولی روی فرش قرمز

خیلی سخت می شود درمورد این حقیقت که آنجلینا جولی یکی از زیباترین زنان و بهترین بازیگران جهان است بحث و مشاجره راه انداخت. با این حال او جزو خوش تیپ ترین بازیگران نیست. فقدان رنگ در کمد لباس هایش و طراحی لباس هایش بر روی فرش قرمز تنوع و جذابیت ندارد.

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

آیا رابرت پتینسون به کریستین خیانت کرده؟

شایعه شده که رابرت پتینسون هم به کریستین استوارت خیانت کرده و با افراد زیادی مثل مگان فاکس، نیکی رید، اشلی گرین، اریکا دوترا (در زمان های متفاوت)، کامیلا بل و امیلی د راوین نانسی بینگن همر ستاره تلویزیونی VH1، کیتلین کرونبرگ، شیا ماری (مدل بلوند)، سارا رومر و بالاخره یک دختر با نام مستعار Chateau Marmont رابطه داشته است.

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

بیوگرافی سارا شاهی بازیگر ایرانی الاصل فیلم های هالیوود

سارا شاهی با نام اصلی آهو جهانسوز شاهی از پدری ایرانی و مادری اسپانیایی در Euless، تگزاس به دنیا آمد. او رقصنده پیشین لیگ فوتبال ملی و از نوادگان شاه ایرانی قرن 19 است.