12 دی 1391

عجیب ترین های National Geographic در سال 2012

عجیب ترین های National Geographic در سال 2012

این داستان ها شاید غیر قایل باور باشند ولی این 9 قلم از عجیب ترین ها ی دنیا هستند. این مقاله توسط "کریستین دلامور" از National Georgraphic News گردآوری شده. این اقلام را از شماره 9 تا 1 ملاحظه کنید:

9. کوچکترین قورباغه جهان:
سایز این قورباغه ی کوچک که دهمین مخلوق عجیب ماست به اندازه ی یک مگس است.8. لجنی که حافظه دارد ولی مغز ندارد:
تحقیقات نشان داده است که این موجود می تواند مسیری را که قبلا پیموده از طریق یه یاد آوردن آن دوباره بپیماید.7.گربه ی دوچهره:6. نهنگ سفیدی که تمام خال های آن نا پدید شده اند:5. هزارپایی که بیشترین پا را در بین همه ی موجودات دنیا دارد:
این هزارپا با طول 3 سانتی متر دارای 750 پا است.4. لاک پشت هایی که از طریق دهان ادرار می کنند:
دانشمندان دریافته اند که این گونه از لاک پشت ها که لاک نرمی نیز دارند از طریق دهان خود ادرار می کنند.


3. ماده شیری که یال دارد:
این گونه از شیرها بسیار نادر هستند ولی جنس ماده آنها نیز یال دارد.


2. ماهی ای که با سر خود جفت گیری می کند:1. چشم اسرار آمیز غول پیکر در سواحل فلوریدا:
این چشم متعلق به یک شمشیر ماهی است.


< <
آخرین های : طنز
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
5 چیز عجیبی که بعد از مرگ اتفاق می افتد

5 چیز عجیبی که بعد از مرگ اتفاق می افتد

قبر، حقایق ناخوشایندی درمورد چگونگی تجزیه شدن بدنتان بعد از مرگ: طبیعت بعد از مرگ با بدن انسان مهربان نیست. باید خوشحال باشیم که این روزها آیین های تدفین مدرن جای تجزیه طبیعی بدن را گرفته اند. ما می توانیم انتخاب کنیم که پروسه تجزیه شدن بدنمان را با مومیایی شدن به تاخیر بیندازیم، عمل مومیایی که درآن به جای مایعات بدن مواد نگهدارنده می گذارند. یا می توانیم تبدیل به خاکستر شویم، بدین شکل که جسدمان را در درجه حرارت 2000 فارنهایت می سوزانند تا موقعی که به خاکستر تبدیل شویم.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

قبرستان های جن زده

قبرستان های جن زده

در این متن لیست 11 قبرستان جن زده جهان را آورده ایم. از مقبره ای که به خاطر مشاهده و گزارش تعداد زیادی از ارواح درش بسته شد تا قبرستانی که به عنوان یک شهر کوچک شناخته می شود، این مکان ها برای گردش عالی اند- اگر جراتش را داشته باشید.

جالب ترین مومیایی های کشف شده

جالب ترین مومیایی های کشف شده

برداشتن مغز یکی از مراحل مومیایی کردن مصری بود که حدود 3500 سال قبل معروف بود و تا دوره های بعدی هم مورد استفاده قرار می گرفت. تشخیص ابزارهای باستانی که مومیایی کنندگان برای برداشتن مغز از آنها استفاده می کردند سخت است و محققان ذکر کردند که این دومین باری است که وجود یک ابزار درون جمجمه مومیایی گزارش شده است. این ابزار که ما بین استخوان دیواره چپ و پشت جمجمه واقع شده است که با رزین پر شده است، سال 2008 بعد از یک سری اسکن پیدا شد.

نقاشی روی تخم شترمرغ

نگاه کنجکاوانه یک شتر مرغ به نقاشی کشیده شده روی تخم شتر مرغ ...