12 دی 1391

فيلم کارگردان ايراني "PROJECT X" رکورد بالاترين دانلود سال 2012

فيلم کارگردان ايراني "PROJECT X"  رکورد بالاترين دانلود  سال  2012

فيلم کمدي «پروژه ايکس» به کارگرداني «نيما نوري زاده» ;کارگردان ايراني تبار رکورد بالاترين دانلود غير قانوني در سال 2012 را بدست آورد.


به گزارش گروه بين الملل سينما خبر و به نقل از پايگاه اطلاع رساني هاليوود ريپورتر ؛ تورنت فريک يک پايگاه اينترنتي است که به بررسي تعداد دانلودهاي غير قانوني فيلمهاي سينمايي در سال مي پردازد. در سال 2012 شاهد فيلمهاي پرفروش و موفقي بوده ايم که پيش از اين به نظر مي رسيد بالاترين تعداد دانلودهاي غير قانوني امسال را به خود اختصاص دهند. اين در حالي است که فيلم کمدي «پروژه ايکس» به کارگرداني «نيما نوري زاده» و تهيه کنندگي «تاد فيليپس»‌رکورد بالاترين دانلود غير قانوني در سال 2012 را داشته است.«پروژه ايکس» حتي بيشتر از فيلمهاي مطرحي همچون «انتقامجويان» ،‌«شواليه تاريکي برمي خيزد» و «عمليات غير ممکن:پروتکل روح» به طور غير قانوني دانلود شده است.
بر اساس گزارش اين وب سايت ، «پروژه ايکس» با 8 ميليون و 720 هزار مرتبه دانلود غير قانوني در رأس قرار دارد که اين رقم برابر است با درآمد 101 ميليون دلاري براي دزدان دانلود غير قانوني اينترنتي !


< <
آخرین های : سینما و تلویزیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
10 فیلم ترسناک برتر در سال 2013

10 فیلم ترسناک برتر در سال 2013

برخی از افراد واقعا نمی توانند از دیدن فیلم های ترسناک اشباع بشوند. آنها فیلم های ترسناک زیادی می بینند و با کمال تعجب اینکه یک فیلم را بارها و بارها می بینند. و درحالیکه اکثر بیننده ها معمولا از دیدن فیلم های ترسناک لذت نمی برند، چرا برخی از افراد جذف فیلم های ترسناک می شوند؟ متخصصان می گویند این افراد به یک دلیل ساده فیلم ترسناک می بینند و دلیلش جدید بودن آن است. اینها از تماشای ژانرهای معمولی سینما خسته شده ند و برای تغییر ذهن های ماجراجوی خود به ژانر وحشت روی آورده اند.

آیا سلطان وجود داشته است؟

آیا سلطان وجود داشته است؟

مجموعه «حریم سلطان»، یکی از مجموعه های ماهواره ای است که طی مدت نمایش توانسته مخاطبان بسیاری را در ایران جذب کند. این سریال که با دوبله فارسی در شبکه های ماهواره ای نمایش داده می شود، داستان حکومت سلطان سلیمان یکی از پادشاهان عثمانی را روایت می کند. «دوبلورهای حریم سلطان دستگیر شدند»؛ این خبر را ابتدا خبرگزاری سینمای ایران مخابره کرد. در این خبر آمده بود: «بینندگان سریال تلویزیونی «حریم سلطان» از این پس باید این سریال را با زیرنویس فارسی یا به زبان اصلی ببینند چون دوبلورهای این سریال که در ایران اقدام به دوبله این سریال می کردنددستگیر و برای انجام مراحل قضایی راهی بازداشتگاه شده اند.

10 ستاره زن سینمای اکشن

10 ستاره زن سینمای اکشن

فیلمی مثل «به دردنخورها» را در نظر بگیرید که تمام ستاره های اکشن برای خلق شگفت انگیزترین فیلم اکشن کنار هم جمع شده اند البته با فرض اینکه تمام این ستاره ها زن باشند. در این متن به جای اینکه جذاب ترین زنان هالیوود را معرفی کنیم می خواهیم به بررسی بهترین بازیگران زن سینمای اکشن بپردازیم.

ماجرای رفتار عصبانی آدل در مقابل کریس براون چه بود؟

ماجرای رفتار عصبانی آدل در مقابل کریس براون چه بود؟

در عکسی که در مراسم گرمی 2013 روز یکشنبه دهم فوریه گرفته شده بود نشان میداد که این خواننده 24 ساله نگاهی با عصبانتیت به سوی کریس براون 23 ساله می اندازد.

5 عکس که تصورتان در مورد لوکیشن فیلم های ترسناک را نابود خواهد کرد

5 عکس که تصورتان در مورد لوکیشن فیلم های ترسناک را نابود خواهد کرد

تا حدودی ما می دانیم که فیلم اره به جای یک حمام خراب شده در یک استدیوی با دکور کثیف ساخته شده، ما برای اینکه فیلم ترسناک همیشه ترسناک بماند به جای تعمق و درگیر شدن وانمود می کنیم. اما گاهی اوقات دیدن لوکیشن هایی که فیلم های ترسناک آنجا فیلمبرداری شده آنچنان با فیلم مغایرت دارد که به فکرمان نمی رسد آن فیلم در چنین مکانی ساخته شده باشد.