6 دی 1391

رنگ سیاه در طراحی داخلی (Interior design)

 رنگ سیاه در طراحی داخلی (Interior design)

رنگ سیاه یک رنگ خنثی به شمار می آید و در حین حال شیک و ظریف . به راحتی با سایر رنگ ها ترکیب می شود و می تواند کنتراست های مناسبی ایجاد کند. می توان از آن در دیوارها و مبلمان استفاده کرد.

                                                                                           
استفاده از رنگ سیاه باعث می شود که فضای شما کوچکتر و درحین حال شیک دیده شود. این رنگ با اکثر رنگ ها به راحتی ترکیب می شود بنابراین می توانید از سایر رنگ ها به دلخواه بهره بگیرید در غیراین صورت اتاق شما کاملا مانند یک جعبه دیده می شود. رنگ های متضاد به شما کمک می کنند تا ترکیب مناسبی بدست آورید.  
                                          
دیوار سیاه اتاق را کوچکتر نشان می دهد. اگر نمی خواهید دیوارها را سیاه کنید بر روی مبلمان و کف اتاق تمرکز کنید. در انتخاب سایر رنگ ها می توانید از تونالیته روشن تا تیره رنگ های قرمز تا آبی به دلخواه خود استفاده کنید .                                                                                
                                                             

مبلمان سیاه بسیار شیک و زیبا به نظر می رسند. می توانید این رنگ را در مبلمان مدرن و اشکال متنوع بیابید. می توانید در برابر این نوع مبلمان از دیوارهای خنثی استفاده نمایید. استفاده از چوب می تواند به دکوراسیون شما گرما و صمیمت را اضافه نماید و استفاده از فلز آنرا لوکس جلوه می دهد.

رنگ سیاه به راحتی در کنار رنگ های خنثی و روشن قرار می گیرد. از هر دو نوع رنگ می توانید استفاده کنید ولی این امر در نهایت به سبک دکوراسیون شما و سلیقه شما بستگی دارد.ایجاد نقاط روشن در اطراف دکوراسیون در طراحی شما جلوه ای زیبا خواهد داشتیکی از مزایای ترکیب دو رنگ سیاه و سفید این است که می توان از آن هم در طراحی مدرن و هم طراحی کلاسیک استفاده کرد. استفاده از رنگ مشکی برای دیوار و کف می تواند جلوه خاصی به اتاق نشیمن ببخشد اما بایستی توجه داشت که این طراحی زمانی مناسب است که اتاق نشیمن دارای فضایی وسیع و سقفی بلند باشد. استفاده از دو رنگ مشکی و سفید در کنار هم زیبایی خاصی را برای اتاق ها به همراه خواهد داشت. 


< <
آخرین های : دکوراسیون
از سایر بخش ها...
پر بیننده ترین ها...
ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

ایده جالب: برای استفاده از وسایل بدون استفاده

آیا وقتی به جارختی خود نگاه می کنید احساس رضایت ندارید؟ خوب یک نفس عمیق بکشید و دوباره نگاه کنید. فقط به خاطر اینکه فکر می کنید لباس هایتان خسته کننده شده اند انها را دور نریزید. دوستانتان را صدا زده و ازشان بخواهید ایده های خوب و کاربردی شان برای ساخت وسایل دست ساز را بهتان بگویند تا بهتان کمک کنند از لباس های کهنه تان دوباره استفاده کنید.

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

12دکور دلپذیر برای روز ولنتاین

شما علاوه بر تزئین کردن درب و طاقچه بالای شومینه برای 14 فوریه ممکنه بخواهید نگاهی هم به کارهای دستی مخصوص این ماه بیندازید. ما برای کمک کردن به شما 12 نمونه از دکور روز ولنتاین را برای شما آماده کرده ایم. اینها بامزه، خلاقانه و فوق العاده رمانتیک هستند. پس خانه تان را با تزئینات آراسته کنید و مطمئن باشید بیشتر از قبل عشق را احساس خواهید کرد، من این را تضمین می کنم.

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

12 وسیله خلاقانه برای بالکن خانه تان

همه مردم دوست ندارند برای غذا خوردن در فضای باز به پارک بروند. چون در پارک آدم های زیادی هستند، سر و صدا زیاد است، و سگ ها ممکن است همبرگرتان را بدزدند که این خودش یک مانع است. اگر شما بیشتر از ظاهر باربیکیو تابستانی در آرامش خانه تان لذت می برید، پس یک گریل می خواهید. با این حال اگر بالکن کوچکی دارید که نمی خواهید راه رفت و آمد را با یک وسیله فلزی سنگین بگیرید، پس این نوع طراحی برایتان ایده ال است.

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

بهترین ایده ها برای آینه های حمام و دستشویی

حمام و دستشویی های روشن و مجلل همان چیزی است که همه خواهانش هستند. اگر حمام و دستشویی شما حس وضفای خاصی ندارد شما می توانید با گذاشتن چندین آینه مدرن زیبا به آن حال و هوای مدرن بدهید. آینه های حمام می توانند به شما کمک کنند راحت تر آماده شوید و حسی از عظمت و شکوه به حمام شما هدیه میکنند.

ده مدل طراحی آپارتمان کوچک

ده مدل طراحی آپارتمان کوچک

فضاهای کوچک هرجا را که نگاه می کنیم ما را در برگرفته اند. دانشجوها، پیشه ورها و حتی خانواده ها. اکثر آدم ها در فضاها و خانه های کوچکی زندگی می کنند که طراحی کردن چنین فضاهایی چالش بزرگی استمن چگونه قرار است خانه خود را طراحی کنم؟ با انواع رنگ، و چند تکه مبلمان کاربردی شروع خوبی است.