تبلیغات در ileev

تبلیغات آنلاین (Online Adverting)

تبلیغات آنلاین در سال 1994 آغاز شد، زمانی که HotWired اولین بنر تبلیغاتی را برای نمایش به سایت های تبلیغاتی سفارش داد. از آن پس تا سال 2001 بودجه ای که شرکت ها برای تبلیغات آنلاین صرف کردند تنها در ایالات متحده به 7.1 میلیارد دلار و تا سال 2011 به 80 میلیارد دلار رسید و پیش بینی میشود بودجه جهانی تبلیغات تا سال 2015 به 132.1 میلیارد دلار برسد که این موضوع بیانگر اهمیت تبلیغات اینترنتی است.

امروزه نیز اینترنت به یک منبع ضروری برای گذران زندگی تبدیل شده و هر روز در حال گسترش می باشد، اهمیت و سهم تبلیغات آنلاین نیز رفته رفته افزایش قابل توجهی خواهد داشت. تلویزیون ها و موبایل ها به اینترنت مجهز شده اند و مردم بیشتر وقتشان را بر روی این دستگاهها صرف می کنند. از اینرو این بستر موقعیت ها و امکانات بسیار زیادی را برای معرفی کالا و خدمات در اختیار می گذارد.

global advertising growth
global advertising growth

انواع بازاریابی اینترنتی

  • Display Marketing (تبلیغات نمایشی) : نمایش بنر هایی که بازدید کننده را به سمت شرکت ارائه کننده محصول یا خدمات راهنمایی می کنند.
  • SEM (بازار یابی موتور های جستجو) : نمایش سایت های مرتبط با جستجوی کاربران در میان نتیجه جستجو که با پرداخت هزینه به Search Engine ها انجام میشود. البته نسخه طبیعی و رایگان این نوع تبلیغات به نام جستجوی Organic شناخته می شود.
  • SEO یا بهینه سازی برای موتور های جستجو : تکنیک ها و اصلاحاتی که برای نمایش طبیعی لینک های سایت در نتایج جستجو انجام میشود.
  • Email Marketing : ارسال ایمیل ها با محتوی تبلیغاتی برای معرفی خدمات یا محصولات.
  • Content Marketing : تبلیغات محتوایی و Info Graphic که لینک متن های مرتبط در سایت را  با سایت شرکت ارائه کننده محصولات برقرار می کند. (مثلا در یک مقاله در مورد اتومبیل، اشاره ای به یک نوع برند اتومبیل شده و لینک تولید کننده نیز قرار داده می شود)
  • Video Marketing : اختصاص زمانی کوتاه در ابتدا یا میانه یک ویدئو و برای نمایش تبلیغات.

تبلیغات در iLeev

iLeev با ارائه مقاله های مفید، با محتوای گروه بندی شده در بخش های تندرستی، سبک زندگی، سرگرمی، تکنولوژی و فرهنگ و هنر یکی از پربیننده ترین پایگاه های ارائه اطلاعات مفید برای فارسی زبانان می باشد. مطالب iLeev با بررسی و سنجش اعتبار موضوع تولید می شوند، نرم افزار سایت نیز با آخرین تکنولوژی روز طراحی و ایجاد شده و تکنیک های روز SEO برای یافته شدن صفحات سایت در نظر گرفته شده اند.

این امکان برای ما وجود دارد که از انواع متد های تبلیغات آنلاین Display Marketing ، Email Marketing ،Content Marketing و هنچنین Video Marketing را بر اساس استاندارد IAB برای معرفی کالا یا خدمات شرکت ها ارائه کنیم. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و سفارش تبلیغات در iLeev با استفاده از فرم زیر یا ایمیل info[@]ileev[dot]com تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید با شماره تلفن 88543704 تماس بگیرید.

دریافت فایل تعرفه و طرح های تبلیغات

نام و نام خانوادگی :
*
پست الکترونیک :
*
وب سایت :
*
شماره تلفن :
*
توضیحات:
*
Captcha image
Show another codeکد جدید